Hakkımızda

Kafeinli’ye hoş geldin. Bizi ziyaret ettiğine sevindik ve umarım mükemmel kahveyi arama yolculuğumuzda bizimle birlikte kalmaya devam edersin.

Biz bir grup kahve tutkunu insanız. Evde kahve yapmanın heyecanını ve lezzetini aldıktan sonra bu heyecanımızı sizlerle de paylaşmak istedik. Kafeinli’nin, kahve hakkında aklınıza gelen her türlü bilgiyi içeren bir ansiklopedi olabilmesini hedefliyoruz. Kahve hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ve mükemmel kahveyi yapmak için evde barista becerilerini geliştirmek isteyen herkese yardımcı olmak için buradayız.

Kafeinli’de, ismimizden anlayabileceğin gibi kafein hakkında birçok içerik üretmek istiyoruz. Sadece bu da değil, kahveli tarifler, nasıl yapılır içerikleri, Türkiye’de iyi kahveye ulaşabilecek kılavuzlar da burada bulabileceğin içerikler arasında.

Kahve endüstrisi, kahve sevenler sayesinde çok hızlı gelişen bir endüstri. Biz de yeni öğrendiğimiz bilgileri sizlere hızlıca ulaştırmaya çalışıyoruz. Eğer ki içeriklerimize bir yorumun, geliştirme isteğin olursa yorum yapmaktan çekinme. Yorumların bizim için çok değerli.

Mükemmel kahveler. ☕️

Kafeinli ekibi.?

Coffee Heart